Op zoek naar een dubbele magneetroerder? In de plaats van 1 centrale roerder, heeft deze 2 roerplaatsen in dezelfde behuizing. Dit maakt de Vortex Dual ideaal voor het simultaan roeren van 2 kleinere volumes. Beide roerders zijn even krachtig dan de originele Vortex. De roerder kan nog steeds voor grotere volumes gebruikt worden door deze “off-center” op de roerplaat te plaatsen. Hierdoor kan echter de 2de roerplaats niet meer gebruikt worden. De roerders zijn afzonderlijk te bedienen met elk hun eigen draaiknop en aan/uit knop.
Deze Vortex dubbele magneetroerder is het resultaat van veel testen met verschillende configuraties. De stirplate gebruikt oersterkte “aardmagneten” welke zorgen voor de aantrekking van de roervlo. Dankzij een combinatie van 3D-printen en CNC-frezen kon deze betaalbare oplossing naar buiten gebracht worden. De magneten worden perfect gecentreerd door het gebruik van op maat gemaakte 3D-prints (behuizing is niet 3D-geprint). De front en back-panelen zijn bewerkt met een CNC-freesbank om te zorgen voor perfecte uitlijning van de knoppen en aansluitingen.
Bijgeleverd:
– Vortex Dual Magneetroerder
– 2 x Stirbar/roervlo
– Power adapter (EU)
– Handleiding (Digitaal hier te downloaden, klik hier)
Andere:
– Krachtige Vortex tot tegen de roervlo tot 3000ml
– Omroeren met kleinere Vortex tot 5000ml
– Afmetingen: 205mm x 180mm x 70mm
– CE-gecertificeerd
Keuze van de stirbar:
– 30mm standaard: Dit is de standaard roervlo die gebruikt kan worden voor niet viskeuze vloeistoffen (water, giststarters, …). Hiermee kunnen de grootste roersnelheden bereikt worden. Deze is niet geschikt voor zeer viskeuze vloeistoffen.
– 25mm ovaal: Deze stirbar is geschikt voor het roeren van viskeuze vloeistoffen (bijvoorbeel VG/PG mengsels voor gebruik in vaporizers of E-sigaretten). Deze stirbar zal lagere snelheden halen in vergelijking met de 30mm standard in niet viskeuze vloeistoffen.
– 25mm ovaal (dun): Deze dunne variant van de 25mm ovale stirbar is in sommige gevallen beter geschikt voor het roeren van viskeuze vloeistoffen. Doordat deze dunner is (9mm) haalt deze hogere snelheden dan de dikke variant (12mm).
Demo Video:
Kevin –
Als fervent DIY E-liquid maker is dit toestel ideaal. Dankzij de 2 roerplaatsen kan ik 2 soorten liquid tegelijk maken en ben ik dubbel zo snel klaar. Deze investering was elke euro waard wat mij betreft!